همه کمکهای نقدی و درآمد حاصله از دی وی دی راه ظهور در حوزه مهدویت و معرفت مهدوی هزینه میگردد . کمترین وجوه شما میتواند تحویل یک بسته هدیه رایگان راه ظهور به ولایتمداران ارجمند و لشکر مخلص منتقم عاشورا باشد.       انشاء الله

دی وی دی های راه ظهور در هر ماه به حداقل یکصد نفر و در مجالس ، هیئات مذهبی و قرآنی ، نمازجمعه ، حوزه های علمیه ، مدارس و غیره ، بطور ویژه و بصورت رایگان هدیه و تقدیم میگردد . مازاد بر آن از محل کمکهای مردمی و حمایتهای مالی و بیدریغ منتظران حضرت موعود(عج) روحی فداه و دلسوزان به نظام مقدس جمهوری اسلامی و علاقمندان به ادامه نشر راه ظهور تهیه و به اشکال ذیل هدیه ی رایگان و یا هزینه میگردد :

1 – توزیع محصولات توسط شخص هدیه کننده

2 – توزیع محصولات توسط حقیر و به شکل فوق

3 – صرف هزینه خرید تجهیزات و لوازم مصرفی ( دی وی دی خام – پرینتر – رایتر – جوهر – کتاب – کاغذ – تجهیزات کامپیوتری و ... )

توجه : اهداء کننده وجوهات ، شخصاً میتواند معلوم نماید که فقط در کدام یک از موارد فوق هزینه گردد .

بارالها ! این کمترین قدم و خدمت ما انشاء الله در تحقق وعده الهی و ظهور امام منتظر (عج) روحی فداه باشد و تنها دعایمان که حضور در لیست یاران و یاوران معظم له است ، مورد قبول باری تعالی قرار گیرد و چشمانمان در این دوره زندگی به جمال پر فروغ قدس عالم امکان سلام الله منور و فروزان گردد .

********************

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

- - - - - - - - - -

عاشق امام عصر (عج) روحی فداه

خواهشمند است  از طریق سامانه پیامک راه ظهور

با شماره 313 00 313 10 1000 و یا

ایمیل rahezohoor@gmail.com  تماس حاصل فرمایید .